zvolen.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

AKCIA - Davová psychóza

Davová psychóza

Dátum:26.5. - 26.5.2017
Čas konania:20:00
Názov:Davová psychóza
Miesto:Sokolská 69
Usporiadateľ:Dom kultúry ŽSR, Zvolen
Popis akcie:Dátum/Date: 26.5.2017 o 20:00hod.Miesto konania/Place of event: Zvolen, Dom kultúry ŽSR
Popis/Description:
Davová Psychóza je slovenská punk rocková skupina založená roku 1987. Zakladajúcimi členmi boli gitarista Marcel Duchoň, bubeník Martin Šebeň a basgitarista Roman Hlobeň. Začiatkom roku 1988 sa k nim pridal spevák Jano Kassa. V tejto zostave boli nahraté prvé dva albumy, Antropofóbia a Svet žaluje. Na ďalších albumoch však už obsadenie menilo, z pôvodnej zostavy tam boli len Duchoň a Kassa (a v prípade albumu Kríza vedomia Šebeň). Hlobeňa vystriedal Rasťo Gore a Šebeňa Kubo. Neskôr sa do skupiny dostali bývalí členovia Testimony, bubeník Tibor Adamec a basgitarista Roman Hulín, ktorí hrali na doteraz poslednom albume Nakŕmte prežratých. Hulín neskôr odišiel do Plus Mínus a odtiaľ do Inekafe. Jeho miesto prebral Rasťo Gore.
V súčasnosti vystupuje skupina príležitostne, nakoľko Kassa dlhodobo žije v Austrálii.
Okrem Davovky sa na koncerte predstavia aj hostia, trnavskí punk/hardcoristi The Wilderness a zvolenská vetrom ošľahaná punková banda Búrka.
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavu
Objednať cez TicketPortál

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude pridaná na úvodnú stránku v časti Aktuálne podujatia.

Ak chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií v sekcii Akcie a podujatia, zasielajte ich vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. na adresu podujatia@virtualne.sk

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Zvolen, Budča, Hronská Dúbrava, Kováčová, Lieskovec, Očová, Ostrá Lúka, Sliač, Tŕnie, Turová, Vígľaš, Zvolenská Slatina
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang