zvolen.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Detská izba - Mesto Zvolen

Inzeráty 1-1 z 1

INZERCIA vo Zvolene

Safari II 2v1 detská postieľka/válenda - Žirafa

Dátum pridania: 27.4.2017

Predám nikdy nepoužitú (novú) detskú postieľku Bartek II SAFARI Žirafa. Multifunkčná detská postieľka s originálnymi aplikáciami žirafky je dlhodobo využiteľná, keďže postieľku je možné rozložiť a získať tak posteľ pre väčšie deti. Detská postieľka je vyrobená z lakovaného vysokokvalitného borovicového dreva vo farbenej kombinácii bielej a hnedej. Postieľka umožňuje 3 polohy nastavenia roštu. 1. poloha – vrchná – keď dieťatko len leží (0 – 3 mesiace) 2. poloha – stredná – keď dieťatko sedí (3 – 7 mesiacov) 3. poloha – spodná – keď dieťatko už aj stojí (od 7 mesiaca) Postieľka má odnímateľné dve priečky (6 foto), zaokrúhlené bezpečné hrany postieľky a stabilnú konštrukciu. Výhodou postieľky je jej ľahká montáž. Pod postieľkou je jeden veľký šuplík. Rozmer: 140 x 70 cm Upozorňujem na drobné poškodenia, ktoré boli spôsobené transportom v kartóne a nie používaním!!! a sú zohľadnené v cene. Zdokumentované na foto (preliačenie na bielej čelnej doske, ktoré ale nebude vidieť ak sa doska otočí opačne smerom von), ďalej v drobné oškretie v dolnom rohu (možnosť pretretia bielou farou), a tiež vo vnútri šuplíka. ANi jedno poškodenie neovplyvňuje použitie postele. Posteľ je bez matraca a momentálne je poskladá ako na foto. Posteľ stála cca 120 euro. Je možná osobná obhliadka (Zvolen). Možné zaslanie kurierskou spoločnosťou po dohode, pri platbe vopred na účet. (poštovné GRÁTIS) Kontaktujte ma meilom. Ďakujem

Safari II 2v1 detská postieľka/válenda - Žirafa
Inzeráty 1-1 z 1

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Detská izba

Inzercia Zvolen. Potrebujete sa zbaviť starého auta, chladničky alebo chcete kúpiť nový dom či byt? Bezplatne inzerujte v sekcii Inzercia na stránkach mesta Zvolen a váš inzerát sa automaticky zadarmo zobrazí aj na regionálnych portáloch Virtualne.sk.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Zvolen, Budča, Hronská Dúbrava, Kováčová, Lieskovec, Očová, Ostrá Lúka, Sliač, Tŕnie, Turová, Vígľaš, Zvolenská Slatina

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať:
  • nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií
  • komerčné inzeráty, ktoré neboli pridané ako spoplatnené
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang