zvolen.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Pánske a dámske oblečenie - Mesto Zvolen

Inzeráty 1-9 z 9

INZERCIA vo Zvolene

Originálne šatky a šály pre originálnych ľudí!

Dátum pridania: 25.1.2016

www.lillystone.sk vám ponúka veľký výber ručne tkaných a pletených šálov a šatiek za vynikajúce ceny. Navštívte naše stránky. Ponúkame nielen kvalitné výrobky exkluzívne vyrábané pre náš e-shop, ale i vynikajúce služby. U nás budete s nákupom spokojní!

Originálne šatky a šály pre originálnych ľudí!

Pánska športovoelegantná móda - oblečenie aj XXL

Dátum pridania: 30.11.2016

Milí páni. Hľadáte chic oblečenie ? U nás v ynFASHION Piešťany si vyberiete bundy, mikiny, košele, polokošele, rifle, svetre rôznych farieb na V, ku krku. Nájdete aj saká, nohavice, tričká, šály. Nadrozmerné veľkosti XXL.

Pánska športovoelegantná móda - oblečenie aj XXL

ynFASHION Dámska a pánska štýlová móda Piešťany

Dátum pridania: 30.11.2016

Štýlová dámska a pánska móda nových značiek BESSINI, Voltaj, Miss Poem. Kabáty, bundy, kardigán, blúzky, šaty, sukne, košele, polokošele, rifle, svetre, saká, mikiny, nohavice, tričká, šály a doplnky. YN Fashion Piešťany v centre mesta. Buďte trendy, buďte YN.

ynFASHION Dámska a pánska štýlová móda Piešťany

Dámske pančuchové nohavice-pančuchy PLESO Hlohovec

Dátum pridania: 16.10.2016

výroba a predaj: Hladké dámske bavlnené pančuchové nohavice - Sandra, Hladké dámske bavlnené pančuchové nohavice s elastanom - Elastic - so zadným klinom. viac na www.pleso.sk alebo http://www.slovenske-vyrobky.sk/?pancuchove-nohavice-detske-damske-panske,55

Dámske pančuchové nohavice-pančuchy PLESO Hlohovec

Šály a šatky online

Dátum pridania: 21.1.2016

Ponuka jedinečných a originálnych šatiek a šálov za skutočne primerané ceny, viac ako 60 štýlov 360 farieb: pašmína, tartan, potlač, vlna a hodváb, bavlna a pletené. Ponúkame dámske i pánske šály, kabelky a vaky. Všetky Naše módne a kvalitné šále a šatky sú tkané exkluzívne pre Nás. www.lillystone.sk

Šály a šatky online

Salón Katleen - spoločenské a plesové šaty.

Dátum pridania: 7.1.2016

Plesová sezóna je tu, milé dámy! Neviete, aké spoločenské šaty si vyberiete na ples, alebo inú spoločenskú udalosť? Vyberte si v našom salóne Katleen spoločenské šaty, koktailové šaty, plesové šaty. Všade kam prídete sa budete cítiť veľmi príjemne, pohodlne a jedinečne.

Salón Katleen - spoločenské a plesové šaty.

Salón Katleen - spoločenské a plesové šaty.

Dátum pridania: 7.1.2016

Milé dámy, plesová sezóna je tu! Vyberte si krásne spoločenské šaty, v rôznych farbách, veľkostiach. Každý jeden kus je originál.

Salón Katleen - spoločenské a plesové šaty.

Salón Katleen - spoločenské a plesové šaty.

Dátum pridania: 1.1.2016

Aké spoločenské šaty a plesové šaty si môžete vybrať? Večerné spoločenské šaty, elegantné plesové šaty, romantické spoločenské šaty, sexy koktailové šaty či úzke spoločenské šaty. Dlhý rukáv, krátky či bez. Čipka, hodváb, satén, tyl. Pestrá škála farieb všetkých druhov spoločenských šiat. Čísla malé aj velké, moletky aj XXL. Svadobné šaty ako polnočné, veľký výber spoločenských šiat na stužkové, promócie, plesy a rôzne iné spoločenské udalosti. Všade kam prídete sa budete cítiť veľmi príjemne, pohodlne a jedinečne. Na každej spoločenskej udalosti sa tak môžete ukázať vždy v iných nových krásnych šatách.

Salón Katleen - spoločenské a plesové šaty.

Salón Katleen - spoločenské a plesové šaty.

Dátum pridania: 1.1.2016

Spoločenské šaty a plesové šaty Plesové šaty extravagantné, elegantné, romantické či sexi. Dlhé aj krátke plesové šaty. Všetky veľkosti spoločenských šiat. Pre moletky aj XXL. Luxusné materiály: čipka, hodváb, satén. Nádherné žiariace farby. Vždy nové modely. Nechajte si poradiť a zažiarite v nich na svadbe, stužkovej alebo plese v krásnych spoločenských, koktailových alebo plesových šatách.

Salón Katleen - spoločenské a plesové šaty.
Inzeráty 1-9 z 9

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Pánske a dámske oblečenie

Inzercia Zvolen. Potrebujete sa zbaviť starého auta, chladničky alebo chcete kúpiť nový dom či byt? Bezplatne inzerujte v sekcii Inzercia na stránkach mesta Zvolen a váš inzerát sa automaticky zadarmo zobrazí aj na regionálnych portáloch Virtualne.sk.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Zvolen, Budča, Hronská Dúbrava, Kováčová, Lieskovec, Očová, Ostrá Lúka, Sliač, Tŕnie, Turová, Vígľaš, Zvolenská Slatina

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať:
  • nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií
  • komerčné inzeráty, ktoré neboli pridané ako spoplatnené
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang