zvolen.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Opatrovanie - Mesto Zvolen

Inzeráty 1-2 z 2

INZERCIA vo Zvolene

Ponuka opatrovania do mestečka Weiden

Dátum pridania: 14.3.2017

Máme ponuku práce do mestečka Weiden pri českých hraniciach, kde sa opatruje 92-ročný pán, ktorý utrpel porážku. Pán má aj Diabetes, ale o túto diagnózu sa chodí starať mobilná opatrovacia služba. Treba mu pomáhať pri vstávaní a pri hygiene. Pán je zaradený do 1.stupňa opatrovania. Býva aj s manželkou, tej treba pomôcť pri obliekaní a v domácnosti. Pani nie je zaradená do žiadneho stupňa opatrovania. Obaja sú duševne v poriadku. Opatrovateľka, ktorá chodí na túto pozíciu tam je spokojná. Manželia bývajú v byte. Voľno pre opatrovateľku je po dohode s rodinou. Opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu a internet. Odmena je od 1220 Eur (netto) do 1300 eur (netto) v závislosti od úrovne nemeckého jazyka +2 eur príspevok na cestu za každý odpracovaný deň. Dĺžka turnusu je 1 mesiac. Nástup na pozíciu je od 18.03.2017. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónnych číslach 0948 245 300, 0948 688 777 alebo nám zašlite životopis s aktuálnou fotkou na nabor@vip-pflege.eu. Tešíme sa na spoluprácu!

Ponuka opatrovania do mestečka Weiden

Ponuka opatrovania do mestečka Diessen

Dátum pridania: 10.3.2017

Do krásneho prostredia blízko bavorských Álp do mestečka Diessen, hľadáme na opatrovanie k 83 ročnému pánovi (168cm, 85kg) opatrovateľku. Pánovi bývajúcom v rodinnom dome je nevyhnutnosťou pomáhať pri presune, používa však aj vozíček. K jeho chorobám môžeme zahrnúť Demenciu, Diabetes, inkontinenciu a porážku. Nakoľko pán má aj syna, jeho prítomnosť v dome je samozrejmosť. Syn však obýva vlastné priestory na 1.poschodí . Práce ako varenie, upratovanie, pomáhanie pri umývaní, sprchovaní a nakupovaní sú základom starostlivosti. Nočné vstávanie je iba občasné. Vítané sú aj prechádzky po okolí. Je potrebná dobrá úroveň nemeckého jazyka, výhoda je mať aj vodičský preukaz. Nástup na pozíciu je od 25.3.2017. Odmena za vykonanú prácu je 1180 eur (netto)+2 eur príspevok na cestu za každý odpracovaný deň. Dĺžka turnusu je 1mesiac. V prípade , že Vás ponuka zaujala kontaktujte nás na číslach 0948 688 777 , 0948 588 777, alebo nám zašlite Váš životopis aj s aktuálnou fotkou na nabor@vip-pflege.eu a my Vás budeme kontaktovať.

Ponuka opatrovania do mestečka Diessen
Inzeráty 1-2 z 2

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Opatrovanie

Inzercia Zvolen. Potrebujete sa zbaviť starého auta, chladničky alebo chcete kúpiť nový dom či byt? Bezplatne inzerujte v sekcii Inzercia na stránkach mesta Zvolen a váš inzerát sa automaticky zadarmo zobrazí aj na regionálnych portáloch Virtualne.sk.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Zvolen, Budča, Hronská Dúbrava, Kováčová, Lieskovec, Očová, Ostrá Lúka, Sliač, Tŕnie, Turová, Vígľaš, Zvolenská Slatina

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať:
  • nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií
  • komerčné inzeráty, ktoré neboli pridané ako spoplatnené
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang