Úvod > Festivaly > Rodinný štruktogram 1

Rodinný štruktogram 1

Dalšie akcie v kategórií

Rodinný štruktogram 1-graphic
Dátum:
17.8. - 18.8.2018
Čas konania:
10:00 - 17:00
Názov:
Rodinný štruktogram 1
Miesto:
Hotel Hviezda, Dudince
Usporiadateľ
Eckard Strohm, R.A.I.
Popis akcie:
Rodinný štruktogram 1: Jedinečná spirituálna metóda pre Váš nový slobodný život. Pochopíte, čo je príčinou vašich problémov, prečo sa neviete pohnúť z miesta a dokážete ich zneutralizovať. Autori, Eckard Strohm a Christine Schmitt, ako jediní prišli na to, že problémy vznikajú aj iným spôsobom. Odovzdajú Vám účinnú metódu, ktorú vyvíjali tri roky. Odstrihnite lano rodinných problémov a zažite prerod vo svojom živote.
Detailnejší popis jednotlivých seminárov nájdete na stránkach www.pozitivnevysledky.sk.

SIR Franz Eberhard Eckard Strohm (jún 1950, Nemecko) – Eckard Strohm disponuje mediálnymi schopnosťami od štyroch rokov. Bežne komunikoval s anjelmi a inými duchovnými bytosťami. Ako desaťročný začal liečiť vtedy jedinou existujúcou liečebnou metódou – magnetizmom. V šestnástich rokoch sa v šaolínskom kláštore okrem iného naučil excelentnej práci s energiami. Na tomto základe vyvinul liečebný systém „Aktívna duchovná terapia“ (Aktive Geistheilung). Absolvoval výcvik hypnoterapeuta a na základe mnohých medicínskych aj spirituálnych poznatkov vyvinul formu regresných terapií, ktorá je dodnes celosvetovo vyučovaná v rámci R.A.I.

V roku 1986 sa rozhodol splniť si svoj sen a začal viesť spirituálne semináre. Eckard je prvým majstrom, ktorý vyučuje o komunikácii s anjelmi. V tom čase vydal knihu Anjeli Antlantídy.

Eckard Strohm sa venoval i štúdiu Kuatsu a verejnosti dal k dispozícii toto zdedené umenie „znovuoživenia a prvej pomoci v ázijských bojových športoch“ v podobe knihy. V roku 1987 získal zasvätenie od vtedajšieho najvyššieho biskupa Pajera a bol požiadaný, aby sa stal členom filipínskeho liečebného spolku. Tu nahliadol do tzv. krvavej formy chirurgie filipínskych liečiteľov, ktorú neskôr doplnil o nekrvavú formu.

V roku 1989 Eckard Strohm objavil metódu Atlantis Arolo Tifar.

Eckard za celý svoj život navštívil mnoho krajín sveta. Je držiteľom viacerých titulov, ktorým však nepripisuje veľký význam. V centre jeho pozornosti je vždy pacient a jeho skoré uzdravenie. Všetko, čo v živote dosiahol, bolo vďaka jeho hlbokej túžbe pomôcť.

V roku 1990 založil Reiki Association International, čím nastavil nové zásady v oblasti liečenia a štandardy v kvalite vzdelávania.

Do dnešného dňa vytvoril približne 70 spirituálnych seminárov. Spolupracuje s viacerými nemocnicami európskych metropol vďaka svojim schopnostiam rozpoznať chorobu v štádiu, keď to lekári ešte nedokážu.

Počas svojho života Eckard Strohm vyliečil už desaťtisíce ľudí. V Španielsku či Maďarsku boli mnohé prípady zdokumentované a zverejnené v televízii alebo rádiu. Prípady vyliečenia sú postupne zverejňované na www.eckardstrohm.sk.