Úvod > Festivaly > SONATA ARCTICA The Raven still flies over Europe

SONATA ARCTICA The Raven still flies over Europe

Dalšie akcie v kategórií

SONATA ARCTICA The Raven still flies over Europe
Dátum:
21.11. - 21.11.2019
Čas konania:
19:30
Názov:
SONATA ARCTICA The Raven still flies over Europe
Miesto:
Neresnická cesta 1074/13
Usporiadateľ
RATES ARENA, Zvolen
Popis akcie:
Sonata Arctica sa už od roku 2000 stala synonymom tých najkrajších melódií z Fínska, či už išlo o nádherné balady, rýchle skladby alebo melancholické songy. Prívlastok „Melodickí králi z Fínska“ im zaručene patrí.
Teraz prichádzajú do Európy s novým turné nazvaným “The Raven still flies over Europe” , ktoré sa uskutoční v novembri a decembri a začne sa 11.11. v Štokholme. Naše Slovensko má tú možnosť, uvidieť Sonatu Arcticu poprvýkrát od roku 2015, kedy odohrali koncert v Banskej Bystrici pred 4000 nadšenými fanúšikmi.Turné sa uskutoční k zbrusu novému albumu »Talviyö« (čo v preklade znamená »Zimná noc «). Album bude obsahovať 11 nových skladieb, nahraných od konca roka 2018 do mája 2019.
Naživo to však bude parádny prierez tvorbou Sonaty v dĺžke takmer 2 hodín, aj keď za 20 rokov činnosti vydala skupina toľko skvostov, že by to vydalo aj na viac hodín.Najväčšie hity ako Tallullah, Fullmoon, Wolf and Raven alebo 8th Commandment, ktoré s obľubou muzikanti naživo hrávajú, chýbať na koncerte nebudú.Koncert je v roku 2019 na Slovensku jediný – exkluzívny. Uskutoční sa v Rates Arene vo Zvolene 21.11. a hosťami tohto turné budú kapely Temple Balls a Edge of Paradise.
Objednať cez TicketPortál