Úvod > Festivaly > Štít vrchného kňaza

Štít vrchného kňaza

Dalšie akcie v kategórií

Štít vrchného kňaza-graphic
Dátum:
20.8. - 21.8.2018
Čas konania:
10:00 - 17:00
Názov:
Štít vrchného kňaza
Miesto:
Hotel Hviezda, Dudince
Usporiadateľ
Eckard Strohm, R.A.I.
Popis akcie:
Štít vrchného kňaza Vás zasvätí do tajomstiev vysokých kňazov Izraela a ich svätého štítu. Čo má spoločné s dvanástimi drahokamami? Ktoré to boli, čo znamenali a ako pomáhajú v súčasnosti? Existuje spojenie so zverokruhom a Kabalou? Pre tých, ktorých zaujíma najvyššia spiritualita. Nechajte Kristovu silu, aby sa vo Vás opäť prebudila.
Detailnejší popis jednotlivých seminárov nájdete na stránkach www.pozitivnevysledky.sk.

SIR Franz Eberhard Eckard Strohm (jún 1950, Nemecko) – Eckard Strohm disponuje mediálnymi schopnosťami od štyroch rokov. Bežne komunikoval s anjelmi a inými duchovnými bytosťami. Ako desaťročný začal liečiť vtedy jedinou existujúcou liečebnou metódou – magnetizmom. V šestnástich rokoch sa v šaolínskom kláštore okrem iného naučil excelentnej práci s energiami. Na tomto základe vyvinul liečebný systém „Aktívna duchovná terapia“ (Aktive Geistheilung). Absolvoval výcvik hypnoterapeuta a na základe mnohých medicínskych aj spirituálnych poznatkov vyvinul formu regresných terapií, ktorá je dodnes celosvetovo vyučovaná v rámci R.A.I.

V roku 1986 sa rozhodol splniť si svoj sen a začal viesť spirituálne semináre. Eckard je prvým majstrom, ktorý vyučuje o komunikácii s anjelmi. V tom čase vydal knihu Anjeli Antlantídy.

Eckard Strohm sa venoval i štúdiu Kuatsu a verejnosti dal k dispozícii toto zdedené umenie „znovuoživenia a prvej pomoci v ázijských bojových športoch“ v podobe knihy. V roku 1987 získal zasvätenie od vtedajšieho najvyššieho biskupa Pajera a bol požiadaný, aby sa stal členom filipínskeho liečebného spolku. Tu nahliadol do tzv. krvavej formy chirurgie filipínskych liečiteľov, ktorú neskôr doplnil o nekrvavú formu.

V roku 1989 Eckard Strohm objavil metódu Atlantis Arolo Tifar.

Eckard za celý svoj život navštívil mnoho krajín sveta. Je držiteľom viacerých titulov, ktorým však nepripisuje veľký význam. V centre jeho pozornosti je vždy pacient a jeho skoré uzdravenie. Všetko, čo v živote dosiahol, bolo vďaka jeho hlbokej túžbe pomôcť.

V roku 1990 založil Reiki Association International, čím nastavil nové zásady v oblasti liečenia a štandardy v kvalite vzdelávania.

Do dnešného dňa vytvoril približne 70 spirituálnych seminárov. Spolupracuje s viacerými nemocnicami európskych metropol vďaka svojim schopnostiam rozpoznať chorobu v štádiu, keď to lekári ešte nedokážu.
Počas svojho života Eckard Strohm vyliečil už desaťtisíce ľudí. V Španielsku či Maďarsku boli mnohé prípady zdokumentované a zverejnené v televízii alebo rádiu. Prípady vyliečenia sú postupne zverejňované na www.eckardstrohm.sk.