Úvod > Festivaly > Ver(ej)ný milenec

Ver(ej)ný milenec

Dalšie akcie v kategórií

Ver(ej)ný milenec
Dátum:
10.12. - 10.12.2017
Čas konania:
19:00
Názov:
Ver(ej)ný milenec
Miesto:
Borovianska ul.
Usporiadateľ
Dom kultúry Podborová, Zvolen
Popis akcie:
Verejný milenec Neil Simon: Last of Red Hot LoversDivadelná komédia v troch dejstvách
Réžia: Soňa FerancováScéna a kostýmy: Lea FeketeHerecké obsadenie: Karin Haydu, Mirka Partlová, Sláva Daubnerová, Igor Adamec
Svetoznáma komédia amerického autora Neila Simona, Last of Red Hot Lovers, vtipným spôsobom prevedie diváka svetom plným nástrah, ktoré čakajú na muža po 22 ročnom manželstve. Hlavný hrdina, usadený majiteľ reštaurácie, už nedokáže odolávať pokušeniu a vyberie sa na cestu do sveta milostných románov. Rozhodne sa čeliť nástrahám zakázanej nemanželskej lásky. Objektom jeho túžob sa postupne stávajú tri atraktívne ženy, s ktorými sa dostáva do víru komických aj pikantných situácií.
V hlavnej úlohe sa predstaví ostrieľaný komik Igor Adamec, známy najmä z televízneho seriálu Mafstory, či divadelného predstavenia English is easy, Csaba is dead. Dokonalou koncentráciou sexepílu na javisku budú tri Igorove šarmantné kolegyne, herečky, Karin Haydu, Mirka Partlová a Sláva Daubnerová. Karin účinkovala v seriáloch Búrlivé víno, Chlapi neplačú, s Mirkou Partlovou v seriáli Panelák. Sláva Daubnerová má doma ocenenie Dosky za inscenáciu Untitled.Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.
Objednať cez TicketPortál