Úvod > Top ponuky > AKUTOL PRODUKTOVÝ BALÍČEK PRE POSKYTNUTIE PRVEJ POMOCI

AKUTOL PRODUKTOVÝ BALÍČEK PRE POSKYTNUTIE PRVEJ POMOCI

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

Set obsahuje : Akutol plastický obväz 60 ml, Akutol zastavovač krvácania 60 ml a Akutol Hydrogél 60 ml.

Akutol™ sprej
Ochranný plastický obväz
Charakteristika:
Akutol™ sprej sa používa k rýchlemu ošetreniu odrenín a drobných povrchových poranení. Ránu zacelí plastickým filmom, ktorý zabraňuje prístupu cudzorodých látok z vonkajšieho prostredia a dovoľuje koži dýchať.

Akutol™ je:
Vodoodolný. Transparentný. Do 2 minút zasychá. Zabraňuje prístupu cudzorodých látok. Obväz zabraňuje vyparovaniu vlhkosti z pokožky.

Indikácie:
Produkt je vhodný na menšie poranenie kože.

Spôsob použitia:
Pred použitím pretrepať. Aplikujte tak, aby z ošetrovanej plochy nestekal. Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe dnom dole. Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15 – 20 cm. Aplikujte postrekom na povrch ošetrovanej rany v množstve, ktoré zodpovedá veľkosti ošetrovanej plochy. V prípade potreby je možné postrek opakovať.

Zvláštne upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najneskôr do dátumu uvedeného na dne obalu.

Podmienky pre uchovanie:
Uchovávajte pri teplote 10 – 25°C.

Objem:
60 ml


Akutol™ Stop
Zastavovač krvácania s bylinnými zložkami.

Charakteristika prípravku:
Zastavovač slabého krvácania. Urýchľuje hojenie a dezinfikuje ranu. Obsahuje algináty, rakytník, nechtík a harmanček. Morské a bylinné zložky ranu upokoja a hydratujú. Prášková vrstva absorbuje tekutiny za vzniku hydrogélu.

Indikácie:
Na slabo krvácajúcu ranu aplikujte postrekom zastavovač krvácania Akutol™ stop sprej. Rana sa uzatvorí pred nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a začne sa proces hojenia. Prášková vrstva absorbuje tekutiny, morské a bylinné zložky ranu upokoja a hydratujú.

Spôsob použitia:
Pred použitím pretrepať. V prípade potreby je možné postrek opakovať. Aplikujte tak, aby sprej z ošetrovanej plochy nestekal. Nádobku je nutné držať vo zvislej polohe dnom dole. Prípravok sa aplikuje stiskom rozprašovača nad ošetrovaným miestom zo vzdialenosti 15 – 20 cm. Aplikujte postrekom na povrch ošetrovanej rany v množstve, ktoré zodpovedá veľkosti ošetrovanej plochy.

Zvláštne upozornenie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najneskôr do dátumu, uvedeného na dne obalu.

Podmienky pre uchovanie:
Uchovávajte pri teplote 10 – 25 °C.

Objem:
60 ml


Akutol Hydrogél
Hojenie popálenín, preležanín, bercových vredov a rezných rán.

Charakteristika prípavku:
Akutol™ Hydrogél je hydrokoloidný gél bez obsahu parabénov, indikovaný na ošetrenie lokálnych suchých alebo vlhkých rán.

Indikácie:
Liečivý prípravok, ktorý nepriamo podporuje liečenie rán, a to prostredníctvom regulácie mikroprostredia rany. Zabraňuje vstupu nečistôt do rany a skracuje dobu hojenia. Hydrogél urýchľuje hojenie rán spôsobených preležaninami alebo bercovými vredmi. Vhodný tiež na chronické a chirurgické poranenia. Klinicky testovaný poprednými odborníkmi na rany.

Spôsob použitia:

Zatvorené rany:
Ak je to nutné, použite náplasť alebo obväz. Očistite a dezinfikujte miesto, ktoré má byť ošetrené. Hydrogél naneste sprejom na ranu, rany sa pritom nedotýkajte.

Otvorené rany:
Opatrne ranu vysušte. Dezinfikujte ranu a očistite. Na ranu naneste vrstvu gélu (0,5 – 0,75 cm). Použite obväz, alebo náplasť podľa potreby a formy rany. Obväz ponechajte na mieste po dobu jedného až troch dní, pokiaľ gél nezmizne. Použitie Hydrogélu obmedzte, pokiaľ sa na rane vytvorí chrasta.

Zvláštne upozornenie:
Nevystavujte obal priamemu slnečnému žiareniu. Obal likvidujte v rámci organizovaného zberu. Spotrebujte najneskôr do dátumu, uvedeného na dne obalu.

Podmienky pre uchovanie:
Uchovávajte pri teplote 10 – 25°C.

Objem:
75 ml

Názov:
AKUTOL PRODUKTOVÝ BALÍČEK PRE POSKYTNUTIE PRVEJ POMOCI
Cena:
13.31 €
Kontakt:
AVEPHARMA, s.r.o. Vajnorská 100/A (Polus Tower I.) 831 04 Bratislava
Kontaktná osoba:
Ing. Emil Andrejčák
E-mail:
marketing@avepharma.eu
Viac o firme:
AVEPHARMA, Elimax na vši a hnidy
Počet videní:
82
Dátum pridania:
18.5.2018

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára

Chcete ponúknuť služby?

Využite top ponuky.