Úvod > Top ponuky > Športuj počas leta

Športuj počas leta

Dalšie ponuky v kategórií

Popis:

Užite si aktívnu dovolenku vo dvojici, s rodinou alebo venujte pobyt ako darček k narodeninám. Aké pobyty máme pre Vás pripravené toto leto?

LETO V POHYBE
Obľúbený balíček Leto v pohybe je opäť tu. Doprajte si čas s deťmi, či vnúčatami pri zábavnom golfe a osviežte sa v našich bazénoch. Adventure golf je nenáročná aktivita vhodná pre všetky vekové kategórie. Na 18-tich jamkách si cibríte presnosť a trpezlivosť. Zaplávate si v bazénoch, zregenerujete unavené svaly vo vírivke a pre menšie detičky máme aj detský bazén s vodnými atrakciami.
Viac info nájdete tu: https://www.hoteltenis.sk/leto-v-pohybe-adventure-golf-plavecka-hodinka/

CYKLOFIT POBYT
Necestujte ďaleko a zažite krásy Stredného Slovenska zo sedadla elektrobicykla. Ak nie ste práve „cyklista roka“, ak chcete potešiť polovičku alebo len jednoducho chcete zažiť niečo nové, tak si poznačte dátum 10.-12. august 2018. Pobytový balíček sme pripravili tak, aby ste mali dobrý pocit z aktívne prežitého víkendu, ale mali čas aj na regeneráciu a oddych. Čaká na Vás osobný EMS tréning s inštruktorom pomocou prístroja Miha bodytec.
Viac info nájdete tu: https://www.hoteltenis.sk/cyklofit-pobyt/

ŠPORT & WELLNESS
Šport & wellness pobyt na 2 noci je príjemným spojením športových aktivít a oddychu vo wellness centre TenSpa. Pobyt pre jedno dieťa do 11,99 rokov máte u nás GRÁTIS. V prípade, že radi spoznávate nové miesta, môžete si v čase Vášho pobytu, rezervovať výlet z našej ponuky.
Viac info nájdete tu: https://www.hoteltenis.sk/sport-wellness-pobyt-na-2-noci-zvolen-jar-leto/

RÝCHLY REFRESH
Aj pobyt na jednu noc Vám pomôže dobiť baterky. Rýchly refresh je pre všetkých, ktorí si chcú odkrojiť kúsok času len pre seba a svojho partnera. Doprajte si spoločné plávanie, saunovanie, či adventure golf a nechajte sa opojiť chuťou Vášho obľúbeného miešaného drinku. Ak ste aktívny tip určite si prezrite ponuku našich výletov do okolia.
Viac info nájdete tu: https://www.hoteltenis.sk/rychly-refresh-pobyt-1-noc-zvolen-jar-leto/

Rezervácie prijímame na 045/5322373 alebo mailom na info@hoteltenis.sk
Tešíme sa na Vás 😊

Názov:
Športuj počas leta
Cena:
Kontakt:
045/5322373 / 0915 988 811
E-mail:
info@hoteltenis.sk
Viac o firme:
Hotel TENIS
Počet videní:
64
Dátum pridania:
28.6.2018

Odpovedať na ponuku

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára

Chcete ponúknuť služby?

Využite top ponuky.