Alena Remeňová - ARnet

Zdravá domáca KRABIČKOVÁ DIÉTA vo Zvolene, Banskej Bystrici a okolí. Kompletné denné menu s prípravou a dovozom stravy. Jedálny lístok zostavený na mieru. Šalátové menu: príprava a dovoz čerstvých šalátov vo Zvolene.

Alena Remeňová - ARnet

Krabičková dieta s donáškou. Jedálny lístok na mieru, kompletné denné menu.

Zdravá domáca KRABIČKOVÁ DIÉTA vo Zvolene, Banskej Bystrici a okolí. Kompletné denné menu s prípravou a dovozom stravy. Jedálny lístok zostavený na mieru. Šalátové menu: príprava a dovoz čerstvých šalátov vo Zvolene.

Adresa: V.P.Tótha 97/4, 96001 Zvolen
Telefón:+421 908 570027
Kontaktná osoba:Alena Remeňová
Mobil:0908570027
E-mail:info@kurzyzazrakov.sk

Zdravá domáca krbičková diéta.

Kurzy aj o tom, ako si upraviť stravovacie návyky raz a navždy....
Kurzy aj o tom, ako sa naučiť pravidelne stravovať....
Kurzy podporujúce zdravý životný štýl.
LEN 3 mesiace...
Poradenstvo založené výlučne na vlastných overených skúsenostiach. Okrem poradenstva o chudnutí a úpravy stravovacích návykov je tu aj možnosť prípravy a donášky jedla na celý deň vo viacerých variantoch. Strava je po domácky pripravovaná, každý deň čerstvá.
Jedálniček ktorý spĺňa desať základných pravidiel zdravého redukčného programu je tvorený individuálne na základe osobného pohovoru a vyplneného dotazníka.

1. Jedálniček je pestrý.
2. Strava rešpektuje obvyklé chute.
3. Stravovanie zohľadňuje stravovacie zvyklosti.
4. Suroviny na prípravu jedla sú bežne dostupné.
5. Príprava stravy je nenáročná.
6. Použité suroviny sú kvalitné a čerstvé.
7. Kuchynská úprava stravy je šetrná.
8. Jedlo je chutné.
9. Vzhľad jedla je atraktívny.
10. Jedálniček dobre kontroluje pocit hladu a sýtosti.

Aj Vy už viete o zdravom životnom štýle ,,všetko“, a túžite po jednoduchom, zdravom a pravidelnom stravovaní? Ste zaneprázdnená a nemáte čas neustále myslieť na to čo si dnes, zajtra pripravím na obed, raňajky.......Budeme radi ak sa pripojíte ku nám a pomôžeme Vám.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.