Úvod > Články a rady > Firemné články

Firemné články

Zvýšenie predaja na internete

Zverejnite 12 aktívnych inzerátov a 12 akciových ponúkpredávajte tovar a služby v regióne, aj celoslovensky. Každý inzerát sa zobrazí v inzercii 140 portálov miest Slovenska a v mobilnej aplikácii Virtualne. Návštevník vám môže priamo v inzeráte zaslať dopyt dotazníkom.

Dátum pridania: 29.7.2019

Prečo ponúkame značku SYM?

SYM - výborná kvalita, dizajn, a tradícia viac ako 60 rokov. V súčasnosti patrí medzi najpredávanejšiu značku skútrov. V ponuke 50 ccm, 125 ccm a MAXISKÚTRE. SYM je sesterskou spoločnosťou automobilového výrobcu Hyundai.

Dátum pridania: 10.2.2019

Prečo vôbec vyskúšať techniku Zen&Tangle?

Už ako malá som veľmi rada kreslila. Potom sa kreslenie z môjho života vytratilo popri bežných starostiach o rodinu a deti. Až keď som opäť hľadala radosť a hľadala, čo rada robím, prišlo mi do cesty kreslenie Zen&Tangle. Zaujalo ma tým, že je absolútne nenáročné. Nevyžaduje od človeka prakticky nič – len chuť zobrať

Dátum pridania: 30.1.2019

Žehlenie

Vážte si svoj čas a také činnosti ako žehlenie nechajte na nás!

Dátum pridania: 8.12.2018

Pneumatiky Pharos Pirelli group

Technológia pneumatík PHAROS Pirelli group spĺňa potreby prepravy na stredné až dlhé vzdialenosti. Tento inovatívny projekt prináša kombináciu všestrannosti, výkonu, dlhej životnosti a dostupnosti.

Dátum pridania: 5.12.2018

Ubytovanie vo Zvolene

V blízkosti železničnej stanice je množstvo reštaurácií a možností na ubytovanie.

Dátum pridania: 3.12.2018

Umývanie okien

Umývanie okien patrí určite u väčšiny z vás medzi najotravnejšie domáce práce. Preto sa nestresujte a nechajte túto činnosť na nás!

Dátum pridania: 21.11.2018

Čistota a upratovanie s L&L cleaning

Na prvom mieste pre nás je spokojnosť nášho zákazníka. A spravíme preto všetko, aby sme naplnili Vaše očakávania.

Dátum pridania: 5.11.2018

Nie je tuk ako tuk.

Vaša domáca váha vám nepovie úplnú pravdu. Človek, ktorý má „nadváhu“, nemusí byť ešte nutne „obézny“. Nadváhu môže spôsobovať nadpriemerné množstvo svalov. Na druhej strane aj človek, ktorý má hmotnosť primeranú, môže byť „tučný“, ak jeho telo obsahuje príliš veľa tuku v pomere ku svalom.

Dátum pridania: 3.11.2018

Mikrostránka rýchlejšie ako si myslíte

Ako prebieha celý proces vytvorenia mikrostránky?

Dátum pridania: 7.9.2018

Šitie strojov TAJIMA

Vyšívanie na profesionálnych vyšívacích automatoch značky TAJIMA, patríme medzi špičkové popredné firmy v tomto segmente na celom Slovensku. Pri vyšívaní na textil si môžete vybrať z ponuky pánskych, dámskych, detských tričiek, tielok, mikín, pánskych, dámskych košieľ, búnd, šiltoviek, zimných čiapok, šálov, osušiek a uterákov.

Dátum pridania: 29.5.2018

ODSTRÁNENIE VŠÍ A HNÍD

Potrebujete odstrániť vši a hnidy, ktoré napadli vlasy vašich detí alebo vaše? Existuje niekoľko spôsobov, ako sa ich zbaviť ale nie všetky sú efektívne a spoľahlivé. Oplatí sa spoliehať na „babské rady“, alebo je istejší šampón proti všiam?

Dátum pridania: 18.5.2018

Vši a v zime?

Je až neuveriteľné, že vši sa stále viac vyskutujú v školách a aj v zimných mesiacoch. Žiaľ, práve zima nahráva prenosu všiam lepšie podmienky a to vďaka čapiciam. V zime je ich výskyt v školách výrazne vyšší, ako na jar, či v lete. Boj proti nim niekedy nemá konca, vyžaduje totiž disciplínu všetkých rodičov detí...

Dátum pridania: 15.3.2018

Voš vlasová

Voš vlasová, Pediculus capitis, je cudzopasník, ktorý vyskytuje vo vlasoch, brade, fúzoch aj obočí. Keďže má rada teplo najčastejšie sa usídli v oblasti za ušami alebo v oblasti spánkov..

Dátum pridania: 27.2.2018

Zlepšite svoju pohyblivosť a zmenšite bolesť

Prípravky GUNA reprezentujú novú vysoko inovatívnu terapiu bolesti pomocou fyziologickej regulačnej medicíny. Obsahujú kolagén, ktorý pôsobí proti ochabnutosti spojivového tkaniva. Naviac aj látky rastlinného pôvodu, ktoré napomáhajú transportu kolagénu do cieľového tkaniva.

Dátum pridania: 12.2.2018

Neviete sa zbaviť vší a hníd

Neviete sa zbaviť vší a hníd ... ?

Dátum pridania: 18.1.2018

Permanentný make‑up

Dátum pridania: 6.1.2018

Trvalá na riasy, Farbenie rias

Dátum pridania: 6.1.2018

Farbenie a úprava obočia

Dátum pridania: 6.1.2018

Skin scrubber

Dátum pridania: 6.1.2018

Kryoterapia - studené ošetrenie

Dátum pridania: 6.1.2018

Ošetrenie ultrazvukom

Dátum pridania: 6.1.2018

Neinvazívna mezoterapia

Dátum pridania: 6.1.2018

Líčenie

Dátum pridania: 6.1.2018

Depilácia voskom

Dátum pridania: 6.1.2018

Masáž tváre a dekoltu

Dátum pridania: 6.1.2018

Hĺbkové čistenie pleti

Dátum pridania: 6.1.2018

Ako dodáte šmrc vášmu vidieckemu domu s drásanými oknami

Chcete, aby sa nové okná nebili s dizajnom vašej štýlovej drevenice? Ľahká pomoc! Okná, ktoré skrývajú najmodernejšie technológie, ale vyzerajú ako storočné, sa volajú "drásané okná". Rovnakým spôsobom sa robia aj dvere. Každý kus je originál, lebo odhaľuje jedinečnú štruktúru dreva.

Dátum pridania: 20.12.2017

Ako sa vyhnúť problémom pri montáži nových plastových okien

Pri výmene plastových okien je kvalitná montáž rovnako dôležitá ako kvalita a parametre samotných okien. Na čo si teda treba dávať pri montáži plastových okien najväčší pozor?

Dátum pridania: 19.12.2017

Podľa čoho si mám vyberať sklá do nových plastových okien?

Aj faktory ako tepelná izolácia a svetelná priepustnosť skiel zohrávajú dôležitú úlohu, keď si chcete zodpovedne porovnať cenové ponuky na svoje nové plastové okná od rôznych výrobcov. Tieto parametre vám môžu priniesť veľké úspory nákladov na kúrenie, nehovoriac o vysokom tepelnom komforte.

Dátum pridania: 11.12.2017

7 vecí, ktoré by ste mali vedieť o plastových oknách

Všetky okná, pokiaľ sú od kvalitného výrobcu, správne navrhnuté a vhodne použité, vám poskytnú to, čo potrebujete - to znamená bezpečie, výhľad a tepelný komfort v každom ročnom období. No kým sa rozhodnete pre konkrétny typ okien a výrobcu, zídu sa vám odpovede na tieto otázky.

Dátum pridania: 11.12.2017

STOLIČKOVÝ VÝŤAH FLOW 2 - zákrutová dráha

Stolickovy výťah je vhodným riešením pre seniorov a osobám so zdravotným postihnutím. Dobrý stoličkový výťah vydrží slúžiť mnoho ráz denne. Stoličkový výťah nepreváža osobu spolu s invalidným vozíkom, má vlastné sedátko. Sedátko stoličkového výťahu je možné sklopiť v dobe nepoužívania

Dátum pridania: 30.11.2017

Mobilná aplikácia Virtualne

Výnimočná aplikácia, ktorá spája oficiálne informácie samosprávy s informáciami a dianím v 90tich mestách na Slovensku!  Programy kín, pohotovostné lekárne, denné menu, ale aj stránkové dni samosprávy .... Množstvo informácií vždy po ruke v mobile.Po stiahnutí ich máte v mobile aj bez prístupu internet.

Dátum pridania: 29.11.2017

PIZZA SALVO Akcia na september !!!

Na tento mesiac sme pre Vás pripravili niekolko druhov pízz za dobrú cenu - 3,49€-,aby ste mohli ochutnať, kvalitnú, dobrú pizzu z rúk taliana pečenú v peci na drevo. 1. BROCCOLI (paradaj. Základ, syr, brokolička 500g) 2. SALAME NORMAL ( paradaj. základ, syr, saláma, 450g) 0911593 993, 0907034201

Dátum pridania: 15.11.2017

Skúsenosti s geodéziou

Geodetickú kanceláriu Kageod sme vo Zvolene založili v roku 1990. Pod súčasným názvom sa tak poskytovaniu geodetických služieb venujeme už pekných pár rokov a za túto dobu sme stihli získať stovky spokojných klientov.

Dátum pridania: 20.10.2017

Čím sa riadime pri práci

Úlohou kvalitnej geodetickej kancelárie je poskytovať svojim klientom precízne a vysoko odborné služby v oblasti zameriavania, vytyčovania hraníc alebo realizácie geometrických plánov. V spoločnosti Kageod sa usilujeme o to, aby ste od nás dostali zakaždým profesionálny servis podložený vysokou kvalifikáciou i dlhými rokmi skúseností.

Dátum pridania: 20.10.2017

Ako si objednať naše služby

Ak hľadáte niekoho, kto pre Vás vykoná kvalitnú prácu v oblasti zameriavania stavieb, vytyčovania pozemkov alebo trebárs rozdeľovania hraníc pozemkov, dokážeme Vám v spoločnosti Kageod pomôcť. Svoje služby poskytujeme klientom vo Zvolene, ale i v jeho širokom okolí a pravidelne spolupracujeme ako s jednotlivcami, tak

Dátum pridania: 20.10.2017

Peňažný príspevok na kúpu zdvíhacieho zariadenia

Zdvíhacím zariadením sa kompenzuje znížená schopnosť osoby s ŤZP prekonávať architektonické bariéry a podporujú sa jej schopnosti pri mobilite a sebaobsluhe. Zariadenie slúži aj na premiestňovanie osoby s ŤZP alebo poskytovanie pomoci od inej osoby.

Dátum pridania: 13.10.2017