Sauny DUBO infrasauny JACUZZI vírivky

* SAUNY * infrasauny * JACUZZI * vírivky * FÍNSKE sauny * SAUNY infra * sauny s TURMALÍNOM *** SAUNU SI U NÁS MOŽETE VYSKÚŠAŤ *** 0904 867 424

Sauny DUBO infrasauny JACUZZI vírivky

Sauny DUBO infrasauny JACUZZI vírivky

* SAUNY * infrasauny * JACUZZI * vírivky * FÍNSKE sauny * SAUNY infra * sauny s TURMALÍNOM *** SAUNU SI U NÁS MOŽETE VYSKÚŠAŤ *** 0904 867 424

Adresa: Palatínova 1128/15, 94501 Komárno
Telefón:+421 904 867 424
Kontaktná osoba:Mgr. Gejza Dubovický
E-mail:virtualne@dubo.sk
Vyskúšajte si INFRASAUNU+421 919 040 090

Chcete si kúpiť infrasaunu? U nás si ju môžete vyskúšať. Zistíte ako funguje a aký typ potrebujete. Vyskúšajte si skutočnú infrasaunu v praxi predtým ako ju kúpite.

Aké účinky majú infrasauny?
Infrasauny a ich blahodárne účinky na ľudsky organizmus už sú známe od druhej polovice 20 storočia. Vedci výskumom dokázali, že infra žiarenie pre ľudský organizmus môže mať blahodárne účinky. Infrasaunou sa liečia rôzne ochorenia podľa odporúčania ošetrujúceho lekára a používajú sa aj ako preventívny relax.

* blahodárné účinky na organizmus
* posilňuje immunitu orgnizmu
* posilňuje sa kardio systém organizmu (je potrebné konzultovať s ošetrujúcim lekárom)
* omladzuje pokožku - celulitida
* organizmus odolná voči stresom
* zlepšuje sa činnosť vnútorných orgánov

Aké infrasauny sa teraz vyrábajú:
* sauny s keramickým žiaričom
* infrasauny s karbonovým žiaričom
* infra sauny s turmalinovým žiaričom
* sauny s červeným svetelným žiaričom
* kombinované sauny
* sauny s himalájskou soľou
* cryo sauny

Infra sauny s turmalínovým kameňom.
Medzi najmodernejšie infrasauny patrí infrasauna s turmalínovým kameňom. Podstatou tejto technológie je, že v infrasaune sú umiestnené turmalínové kamene, ktoré majú od prírody zázračné a liečiteľské účinky. Napríklad, keď sa v našom organizme z nejakého dôvodu zablokuje niektorá čakra, tak práve pôsobením turmalínového kameňa v infrasaune sa tieto zablokované energie v organizme sa uvoľnia, a kolobeh energií v našom tele sa dostáva do funkčného stavu.

Turmalínovú infrasaunu odborníci odporúčajú aj pri kardiovaskulárnych ochoreniach, kde v porovnaní s inými typmi saún, je možné turmalínovú infrasaunu používať na liečenie.

DUBO s.r.o. - sme spoločnosť s dlhodobými praktickými skúsenosťami v oblasti predaja a servisu saún, infrasaún a plaveckých bazénov s 30 ročnou zárukou na klúč. Radi vám poradíme v oblasti domáceho wellnessu, aké sauny, bazény alebo vírivky si máte vybrať a čo všetko s tým súvisí.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Sauny DUBO infrasauny JACUZZI

Pondelok:9:0017:00
Utorok:9:0017:00
Streda:9:0017:00
Štvrtok:9:0017:00
Piatok:9:0017:00
Sobota:9:0013:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.