Urgela, kuchyne a interiéry na mieru, Kuchynské a interiérové štúdio URGELA - HANÁK

Kuchyne a interiéry URGELA - HANÁK,nábytok na mieru,interiérové dvere,spálne,stoly,pracovné dosky. Dovozca pre SR a ČR značiek: MaxFire - digestory, STEEL - sporáky, chladničky,kombi parné rúry.O+F A-line plazmové digestory, moll - detský rstúci nábytok.

Urgela, kuchyne a interiéry na mieru, Kuchynské a interiérové štúdio URGELA - HANÁK

Kuchyne a interiéry Hanák na mieru, Steel - sporáky, chladničky, digestory, parné rúry, záhradné plynové grily, MaxFire digestory,domáce spotrebiče Miele, Bosh, Siemens, Liebherr

Kuchyne a interiéry URGELA - HANÁK,nábytok na mieru,interiérové dvere,spálne,stoly,pracovné dosky. Dovozca pre SR a ČR značiek: MaxFire - digestory, STEEL - sporáky, chladničky,kombi parné rúry.O+F A-line plazmové digestory, moll - detský rstúci nábytok.

Adresa: Kuzmányho nábrežie 14, 960 01 Zvolen
Kontaktná osoba:Dušan Urgela
Mobil:0911551272
E-mail:dusan@urgela.sk

Spoločnosť URGELA, spol. s r.o. je rodinná firma, ktorá stavia najmä na kvalite poskytovanej služby a spokojnosti jednotlivých zákazníkov. Každý z našich zákazníkov má jedinečné požiadavky a rôzne stupne náročnosti, preto si vyžaduje aj individuálny prístup. Ku každému zákazníkovi sa preto staviame individuálne. Kladieme dôraz hlavne na spokojnosť klientov, ktorá pre nás znamená prioritu. Všetko o nás a našej rodinnej firme URGELA si môžete pozrieť na www.urgela.sk .

Kuchynské a interiérové štúdio URGELA-HANÁK Vám ponúka sortiment značkových výrobkov. V našom interiérovom štúdiu Urgela- Hanák ponúkame kuchyne a interiéry na mieru. HANÁK nábytok je uznávaný svetový výrobca produktov mimoriadnej kvality. Nábytok Hanák vysokej kvality je vhodný pre zákazníkov, ktorí vyhľadávajú kvalitu a dlhú životnosť nábytku. V našom štúdiu ponúkame kvalitné spotrebiče pre domácnosť, pri ktorých sa spája elegancia s komfortom v moderných, klasických ako aj rustikálnych prevedeniach. Všetky potrebné informácie o našom interiérovom štúdiu hľadajte na www.kuchyne-interiery.eu.

Ponuka od talianskej spoločnosti Steel predstavuje kvalitné varné centrá v ucelenej rade sporák, chladničku, digestor, kde ide o mimoriadne atraktívne spotrebiče Steel s prvkami luxusu, vyberanej kvality, profesionálnej technológie a výnimočnej variability, čo pre Vaše gurmánske chúťky potrebujete. Steel tiež vyrába plynové grily pre Vašu záhradu. Kombinované parné rúry (konvektomat) môžu byť vstavané do nábytkových častí kuchyne, alebo aj ako súčasť voľne stojacích sporákov. Steel kombinované parné rúry sú zaujímavé hlavne svojou výnimočnosťou a oslovujú práve najnáročnejších gurmánov. Spoločnosť Steel ako prvá v celosvetovom meradle vyvinula parnú rúru, ktorá je kombinovaná s plnohodnotnou elektrickou rúrou, čo znižuje najmä cenovú náročnosť vybavenia kuchyne. Podrobnejšie informácie nájdete na www.sporaky-chladnicky.eu .

Digestory MaxFire hľadajú nároční zákazníci, ktorým nie je jedno, aký spotrebič majú v domácnosti. Značka MaxFire predstavuje vysokú úroveň kvality a luxusu. MaxFire, talianske digestory, sú stelesnením elegancie a jemnosti.
Odsávače pár MaxFire sú charakteristické svojou prepracovanosťou, kde je pri výrobe digestorov MaxFire vo veľkej miere využívaná práve ručná práca. Kvalitné remeselné spracovanie,veľmi tichý chod digestorov MaxFire,ich dlhá životnosť a ich veľká účinnosť, to sú dôvody, prečo sa značka MaxFire zaraďuje k svetovej špičke medzi výrobcami odsávačov pár. Viac sa dozviete na www.digestory.eu .

Nemecké spotrebiče Miele je celosvetovo uznávaná značka v oblasti domácich spotrebičov. Značka Miele je synonymom luxusu a predstavuje najmä kvalitu produktov s maximálnym komfortom pre užívanie vo Vašich domácnostiach. Miele ponúka predovšetkým umývačky riadu, rúry, mirkovlnky, chladničky, vysávače, automatické práčky a sušičky bielizne. Miele predstavuje predovšetkým dlhú životnosť produktov.

Spolupracujeme aj so známou značkou MOLL, ktorá sa už desiatky rokov zaoberá výrobou a predajom detských rastúcich stolov a stoličiek. Firma moll má v Európe už svoje meno a dlhoročnú tradíciu. Svoje produkty stále vyvíja, upravuje a modernizuje. Zameriava sa hlavne na správnu ergonómiu sedenia už od najnižšieho veku dieťaťa a na kvalitu materiálov, z ktorých sú detské rastúce stoly a stoličky vyrábané. V našom show roome máme vystavené vzorky od značky moll. Od januára 2014 si môžete produkty moll zakúpiť aj v našom elektronickom obchode na stránke www.detskerastucestoly.sk.

O+F A-Line je popredná spoločnosť s viac ako 40 ročnou tradíciou so zameraním na vývoj a výrobu tých najkvalitnejších produktov. Všetky odsávače pár a vonkajšie vetracie jednotky sú vyvinuté a zostavené vo fabrike Menden v Nemecku. Mimoriadna kvalita domácich odsávačov pár O+F A-Line spočíva najmä v prepracovaných silných bezhlučných motoroch EBM. Zákazková výroba digestorov a externých ventilačných jednotiek umožňuje detailné prispôsobenie a profesionálne plánovanie celého systému vetracej techniky.

Nemecký výrobca odsávačov pár O+F A-Line s využitím najnovšej technológie čistenia vzduchu pomocou plazmového filtra predstavuje nadčasové riešenia najmä pre domy nízkoenergetické, pasívne a domy využívajúce rekuperáciu, kde je odsávanie do exteriéru diskutabilné a do istej miery problematické a nevhodné. Treba myslieť na to, že dodávatelia rekuperačných systémov požadujú odsávanie pár z kuchyne spôsobom interiérového odsávania (bez pripojenia odpadového potrubia vzduchu do exteriéru), čo doposiaľ znamenalo využívať len uhlíkové filtre, avšak práve pre tieto prípady je určená plazmová technológia čistenia vzduchu dodávaná k digestorom O+F A-Line.


Radi Vás privítame v našom interiérovom štúdiu vo Zvolene na Kuzmányho nábreží 14.

Údaje pre vyhľadávací systém GPS:

Zemepisná šírka: 48.56 83 09

Zemepisná dĺžka: 19.13 06 40

loader image

Kuchynské štúdio URGELA-HANÁK

Pondelok:09,00 - 12,0014,00 - 17,00
Utorok:09,00 - 12,0014,00 - 17,00
Streda:09,00 - 12,0014,00 - 17,00
Štvrtok:09,00 - 12,0014,00 - 17,00
Piatok:09,00 - 12,0014,00 - 17,00
Sobota:na tel. objednávkuna tel. objednávku
Nedeľa:zatvorenézatvorené

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.