UNION, ZP

Naším poslaním je byť modernou zdravotnou poisťovňou na strane poistenca. Veríme na prevenciu a proaktivitu, poskytujeme starostlivosť včas a v takom rozsahu, v akom ju naši poistenci potrebujú.

UNION, ZP

UNION - zdravotná poisťovňa, J. Jiskru, ZVOLEN

Naším poslaním je byť modernou zdravotnou poisťovňou na strane poistenca. Veríme na prevenciu a proaktivitu, poskytujeme starostlivosť včas a v takom rozsahu, v akom ju naši poistenci potrebujú.

Adresa: J. Jiskru 4, 960 01 Zvolen
Telefón:045/533 3974
Kontaktná osoba:Call centrum na čísle 0850 003 333
E-mail:uzp-zv@union.sk

Profil

Union zdravotná poisťovňa, a. s. je prvou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorej jediným akcionárom je zahraničná spoločnosť Eureko B. V. Eureko je jednotkou na holandskom poistnom trhu a jedným z lídrov v zdravotnom poistení Celkovo pôsobí v 13 európskych krajinách.

V Union ZP využívame profesionálne skúsenosti skupiny Eureko, aby sme poistencom aj na slovenskom trhu zdravotného poistenia zabezpečili prostredníctvom nového prístupu zdravotnú starostlivosť európskeho štandardu.
Poslanie

Naším poslaním je byť modernou zdravotnou poisťovňou na strane poistenca. Veríme na prevenciu a proaktivitu, poskytujeme starostlivosť včas a v takom rozsahu, v akom ju naši poistenci poterbujú. Union zdravotná poisťovňa má vybudovanú kvalitnú sieť poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a snaží sa ju zabezpečiť pre svojich poistencov čo najkvalitnejšie.
Hodnotenia

Union zdravotná poisťovňa, a.s., získala za svoj inovatívny prístup a nadštandardné služby v roku 2008 prestížne ocenenie Zlatá minca. Zároveň získala najvyšší rating A v hodnotení zdravotných poisťovní, ktorý zostavila nezávislá inštitúcia Health Policy Institute.

Výhody pre Vás

Výhody poskytované Union zdravotnou poisťovňou, a. s., v roku 2010

Predovšetkým chceme byť zdravotnou poisťovňou na strane klienta s cieľom zabezpečiť mu prístup ku kvalitnej zdravotnej starostlivosti.

Klient Union zdravotnej poisťovne, a.s. získava okrem kompletnej základnej zdravotnej starostlivosti vyplývajúcej zo zákona:

PREVENTÍVNE OČKOVANIA NAD RÁMEC ZÁKONA:

* Očkovanie proti chrípke zdarma
* Očkovanie proti kliešťovej encefalitíde
* Očkovanie proti rakovine krčka maternice


PREVENCIA:

* Zapožičanie monitora dychu a pohybu novorodenca Nanny
* Vyšetrenie na rozpoznanie rakoviny hrubého čreva a konečníka
* Vyšetrenie na rozpoznanie rakoviny prostaty
* Vyšetrenie na rozpoznanie rakoviny krčka maternice
* Sprievodca prevenciou zdravia pre deti a dorast
* Preventívna pripomienka
* Preventívny program


NADŠTANDARDNÉ VYŠETRENIE ZAZMLUVNENÉ U POSKYTOVATEĽOV:

* CRP vyšetrenie
* EKG u všeobecného lekára
* Návšteva lekára u poistenca doma
* Jednodňová chirurgia
* Pôrodná asistencia


NAŠE SLUŽBY PRE POISTENCOV:

* Call centrum na čísle 0850 003 333
* Internetový portál Union ZP
* 24 hodinová asistenčná služba EuroCross International

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Stránkové hodiny

Pondelok:8:0016:00
Utorok:8:0016:00
Streda:8:0016:00
Štvrtok:8:0016:00
Piatok:8:0016:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.