Hotel TENIS

Kongresovo - športové centrum.Kongres, wellness, šport, relax, komfortné ubytovanie a moderná gastrońomia.

Hotel TENIS

Hotel Tenis, kongress, wellness, šport a relax

Kongresovo - športové centrum.Kongres, wellness, šport, relax, komfortné ubytovanie a moderná gastrońomia.

Adresa: Neresnícka cesta 13, 960 01 Zvolen
Telefón:045/5322 373
Mobil:+421915811088
E-mail:obchod@hoteltenis.sk

Štvorhviezdičkový Hotel Tenis má výbornú dopravnú dostupnosť, pretože sa nachádza na hlavnom ťahu BA – ZV – KE. Hotel Tenis má 73 komfortných izieb s kapacitou 150 lôžok. Veľká kongresová sála pre 440 osôb a menšie kongresové sály pre 20 až 80 osôb sú klimatizované a vybavené najmodernejšou prezentačnou technikou. Priestranné a bezplatné parkovanie až pre 220 áut je veľmi oceňovaným benefitom našich klientov. Samozrejmosťou je aj bezplatné wifi pripojenie na internet. Príjemné posedenie nájdete v Business reštaurácii (88 miest) alebo v Á la carte reštaurácii (60 miest). Súčasťou reštauračných priestorov je aj bar (24 miest) a zimná záhrada (72 miest). V modernom wellness centre sa nachádza relaxačný bazén, plavecký bazén, vírivka, minibazénik s atrakciami, 5 druhov saun, hydroterapia a tepidárium. Hotel ponúka aj rôzne druhy masáží a zábalovej terapie. Hotel Tenis je jedinečným miestom, kde Vám náš tím usporiada firemné akcie, semináre, školenia, výstavy, obchodné stretnutia alebo tenisové turnaje. Hotel Tenis má 7 tenisových dvorcov s umelou trávou, 2 halové dvorce, golf adventure, squash, bedminton, bowling, biliard, minifutbal a preto je vhodný aj na firemný teambuilding. V blízkosti sa nachádza Zvolenský zámok a Pustý hrad. Okolie je vhodné na turistiku ako aj cyklo výlety do prírody, či okolitých obcí.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Brazílsky Silvester 2018

Veľkolepý Silvester 2018 odštartujeme v chytľavých brazílskych rytmoch. Pripravený je bohatý program počas silvestrovského večera ako aj pre ubytovaných hostí.

Daruj poukaz na Vianoce

Netrápte sa behaním za darčekmi v preplnených obchodoch! Nakúpte darčeky pod stromček pre celú rodinu, bez stresu a z pohodlia domova. Zvoľte si darčekový poukaz pre rodičov, manželku-manžela, pre priateľov, rodinných známych, kolegov, alebo si doprajte

Pondelok:7.0022.00
Utorok:7.0022.00
Streda:7.0022.00
Štvrtok:7.0022.00
Piatok:7.0022.00
Sobota:7.0022.00
Nedeľa:7.0022.00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.