Úvod > Inzercia > Vzdelávanie, Štúdium > Jazykové a špeciálne kurzy > Prednáška - Ako zorganizovať svoj čas doma/v práci

Prednáška - Ako zorganizovať svoj čas doma/v práci

Popis:

Prednáška - Ako zorganizovať svoj čas doma aj v práci,
ako mať všetko hotové efektívne za 2 dni a ako jednoducho, rýchlo dokončiť začaté úlohy.

Uvažovali ste niekedy nad tým, prečo ľudia nie sú efektívni? Čo to spôsobuje? A o tom, ako to zmeniť?

Príďte sa oboznámiť s tým, ako funguje ľudská myseľ na vedomej a nevedomej úrovni, spoznáte princíp úloh verzus výkon, ale aj odpoveď na otázku, prečo ľudia nedokončujú začaté veci. Ukážem vám ako jednoducho, rýchlo a raz a navždy dokážete začaté úlohy dokončiť v praxi a to dokonca za 2 dni.

Dostanete tipy, ako si zorganizovať svoj čas, aby ste toho stihli oveľa, oveľa viac ako teraz :)

Praktická prednáška je určená úplne všetkým bez rozdielu. Lebo každý z nás z času na čas nestíha plniť svoje aktivity načas. Bez ohľadu na to, či ste zamestnanec, manažér, či priamo riaditeľ, alebo mamička na materskej dovolenke, či študent vysokej školy... každý by z času na čas potreboval, aby sa deň nafúkol aspoň na 25 hodín.

Prednáška je vhodná aj pre osoby so zdravotným znevýhodnením, ako aj osoby znevýhodnené na trhu práce (dlhodobo nezamestnané osoby, ženy po MD, absolventi škôl, osoby nad 50 rokov).

Prednáška je pre všetkých, ktorí potrebujú dosahovať lepšie výsledky, „zmenežovať“ svoje aktivity, zosúladiť pracovný a súkromný život a vyriešiť všetky svoje úlohy/činnosti/aktivity za 2 dni.

Stručne o lektorke, jej vzdelaní a praxi:
PhDr. Marcela Václavková Konrádová, MBA, cert. Mgmt.

MBA v odbore manažment obchodu, certifikovaná manažérka v odbore „Riadenie v trhovom prostredí“, doktorka filozofie (PhDr.), mediátorka, magisterka sociálnej pedagogiky (Mgr.) a bakalárska sociálnej práce (Bc).

17 ročná prax v oblasti projektového manažmentu so zameraním na realizáciu malých a stredných projektov, 12 ročná prax v riadení na pozíciách prokurista spoločnosti/manažér prevádzky, koučing, zriaďovateľka chránených dielní, 11 ročné skúsenosti o oblasti poskytovania sociálneho poradenstva, 14 ročná prax v oblasti médií na pozíciách šéfredaktorka/redaktorka a iné.


Cena: 8 €

Prihláste sa už dnes prostredníctvom registrácie na http://www.posunsa.sk/turne-po-slovensku/workshop/22.xhtml

Cena:
8 €
Kontakt:
0903518386
E-mail:
posunsa@posunsa.sk
Viac o firme:
Prístav nádeje, o.z. / Posuň sa
Počet videní:
956
Dátum pridania:
9.2.2018
Transakcia:
predaj / ponuka
Mesto / región:
Banská Bystrica / banskobystrický

Odpovedať na inzerát

Môžete sa kontaktovať s inzerujúcim prostredníctvom kontaktného formulára