Úvod > Firmy > Kozmetika Vlasta

Masáž tváre

Kozmetika Vlasta - kozmetický salón Zvolen

Kozmetický salón vo Zvolene na námestí vám ponúka hĺbkové čistenie pleti, masáž tváre a dekoltu, depiláciu, permanentný makeup, úpravu rias a obočia a líčenie. Naše poradenstvo, individuálny prístup, profesionálne kozmetické prípravky JANSSEN COSMETICS a technické vybavenie sú zárukou Vašej spokojnosti.

O nás

Skin_Cream.jpg

V našom kozmetickom salóne v centre mesta Zvolen sa venujeme prevažne klasickej kozmetike. Našim cieľom je Vaša čistá a zdravá pleť, ktorá Vás rozžiari a zdôrazní tak Vašu krásu. Okrem poctivého manuálneho čistenia a masáže pleti však v našom portfóliu nájdete aj prístrojové ošetrenie, permanentný make-up, depiláciu a ...

Naše služby

Article_Plet_.jpg

Mechanické čistenie pleti s použitím účinných látok je základným kameňom starostlivosti, ktorej cieľom je krásna, zdravá a mlado vyzerajúca pleť. Pre zvýraznenie účinku je potrebné doplniť ju aj o prístrojové ošetrenia, ktoré bojujú s vráskami, jazvami, celulitídou, tukovými bunkami a inými estetickými nedostatkami.

Najnovšie z blogu

Permanentný make-up je kozmetická technika, ktorá využíva tetovanie čiže permanentnú pigmentáciu pokožky ako spôsob úpravy pokožky na tvári. Zväčša ide o tetovanie obočia, očných liniek a pier. Ale je dokonca možné vytvoriť na tvári aj umelé znamienko krásy. Od bežného tetovania sa odlišuje hĺbkou aplikácie, ktorá je l ...

Rýchla správa

Milí klienti, augustové objednávky kozmetiky JANSSEN prijímame do 15.8.

Chcem dostávať upozornenia do mobilného telefónu

Referencie - videogaléria

Kontakt

poloha

kozmetický salón, kozmetika, Zvolen

Názov:
Kozmetika Vlasta
Adresa:
Nám. SNP 25, Zvolen
Telefón:
+421907341890
Kontaktná osoba:
Vlasta Povalačová
Email:
salon@kozmetikavlasta.sk
Web:
www.kozmetikavlasta.sk
Web::
www.kozmetikavlasta.sk
 
Obchodné podmienky
 
Otváracie hodiny
Sociálne siete:
social.facebooksocial.twittersocial.youtube
Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hľadáte.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.