ENGLISH LANGUAGE SERVICES, angličtina - výučba, preklady, tlmočenie

Preklady, tlmočenie. Výučba anglického jazyka sa realizuje výhradne formou ,,one-to-one, t.j. individuálna výučba angličtiny v priestoroch klienta (lektor dochádza za klientom).

ENGLISH LANGUAGE SERVICES, angličtina - výučba, preklady, tlmočenie

Angličtina, preklady, tlmočenie, individuálna výučba, jazykové kurzy, Zvolen

Preklady, tlmočenie. Výučba anglického jazyka sa realizuje výhradne formou ,,one-to-one, t.j. individuálna výučba angličtiny v priestoroch klienta (lektor dochádza za klientom).

Adresa: P. O. Hviezdoslava 2165/11, 960 01 Zvolen
Telefón:0917 170 023
Kontaktná osoba:Mgr. Roman Virec
Mobil:0917170023
E-mail:romanvirec@gmail.com

Mgr. Roman Virec

Ako vyštudovaný filológ v odbore ,,moderná neslovanská filológia v špecializácii - anglický jazyk a literatúra poskytujem na základe živnostenského oprávnenia komplexné služby v odbore výučby anglického jazyka, prekladov a tlmočenia. Výučba anglického jazyka sa realizuje výhradne formou ,,one-to-one, t.j. individuálna výučba v priestoroch klienta (lektor dochádza za klientom). Výučba je vhodná najmä pre náročných klientov, ktorí nemajú čas navštevovať tradičné jazykové školy a uprednostňujú výučbu vo vlastných priestoroch s vysokou mierou flexibility, ktorú im ako lektor dokážem poskytnúť.

Úvodná telefonická konzultácia a zaslanie základného (orientačného) vstupného testu je zdarma.

Popri výučbe všeobecnej angličtiny (rôzne vedomostné úrovne) vyučujem aj OBCHODNÚ, PRÁVNICKÚ a MEDICÍNSKU angličtinu.

Podľa potreby môžem vypracovať pre klienta INDIVIDUÁLNY ŠTUDIJNÝ PLÁN zohľadňujúc jeho individuálne potreby, aby bola výučba, čo možno najviac efektívna (viď. ,,Jazykový audit v sekcii ,,Prečo práve my?).

V oblasti PREKLADOV poskytujem preklady textov zo slovenského do anglického jazyka a naopak rôzneho charakteru od všeobecných textov po vysoko-špecializované (okrem prekladu textov technického charakteru).

Tlmočnícke služby poskytujem na základe individuálnych potrieb klienta.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.