Penzión a reštaurácia CENTRAL, ubytovanie Zvolen

Penzión CENTRAL vo Zvolene ponúka svojim návštevníkom ubytovacie a stravovacie služby za prijateľné ceny. Naša reštaurácia ponúka tradičnú kuchyňu zameranú predovšetkým na typické slovenské a české jedlá.

Penzión a reštaurácia CENTRAL, ubytovanie Zvolen

Penzión a reštaurácia Centrál vo Zvolene

Penzión CENTRAL vo Zvolene ponúka svojim návštevníkom ubytovacie a stravovacie služby za prijateľné ceny. Naša reštaurácia ponúka tradičnú kuchyňu zameranú predovšetkým na typické slovenské a české jedlá.

Adresa: Jesenského 65, 96001 Zvolen
Telefón:045 533 38 60
E-mail:info@centralpenzion.sk
Mobil:0917 337 462
Web:www.centralpenzion.sk

Ubytovanie v penzióne Central, Zvolen

V Penzióne CENTRAL vo Zvolene poskytujeme ubytovanie v dvoch jednolôžkových, štyroch dvojlôžkových, jednej trojlôžkovej izbe a v dvoch apartmánoch. Kapacitu pre ubytovania je možné rozšíriť o prístelky. Penzión disponuje vlastným parkoviskom vo dvore. Parkovanie je ubytovaným hosťom poskytované zdarma.

Ubytovať sa môžete denne do 22.00 h alebo podľa dohody po telefonickom dohovore s personálom penziónu.

Reštaurácia CENTRAL Zvolen

ponúka tradičnú kuchyňu zameranú predovšetkým na typické slovenské a české jedlá. Našim zámerom je poskytnúť hosťom poctivo „po domácky” varenú stravu, pričom základným požiadavkom je kvalita surovín spracovaných tradičnými postupmi. Zaväzuje nás k tomu vyše 85-ročná tradícia - reštaurácia poskytuje svoje služby od roku 1926, keď bola budova penziónu postavená. Za túto dobu sa CENTRAL stal neodmysliteľnou súčasťou mesta Zvolen.

Reštaurácia je klimatizovaná a vybavená výkonným systémom odvetrania. Zariadenie reštaurácie je v duchu klasickej tradície - obloženie drevom s dôrazom na prírodné materiály. Má stavebne oddelenú časť pre fajčiarov. V letných mesiacoch je možnosť využiť posedenie na terase v záhradnej časti penziónu. Pre najmenších je k dispozícii detské ihrisko s pieskoviskom, preliezačkou a hojdačkou čo ocenia najmä rodiny s malými deťmi. V prípade záujmu privátneho posedenia má reštaurácia k dispozícii samostatné salóniky pre cca 25 ľudí.

Základom nápojového lístka je široký výber nápojov. Dobrá reštaurácia musí ponúknuť aj dobré víno. Výhradným dodávateľom pre našu reštauráciu je rodinné vinárstvo Zsigmond z obce Vinica, veľkokrtíšsky vinohradnícky región. Chuť a kvalita vína spolu s úslužným personálom vás určite príjemne naladia.

V našej reštaurácii máme pre vás každý pracovný deň pripravené denné obedové menu.

Piváreň

Pre milovníkov piva ponúkame 5 druhov pív: 12-stupňový Pilsner Urquell a Staroprameň, 10-stupňový Gambrinus a Staroprameň a nealkoholický Birell. Doplnkom sú rôzne pivné špeciály vo fľaškách. V pivárni máte možnosť na veľkoplošných obrazovkách sledovať okrem iného aj športové prenosy.

loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.