Úvod > Ponuka práce > Automobilový priemysel > Inžinier dodávateľskej kvality

Inžinier dodávateľskej kvality

Pracovná oblasť:
Automobilový priemysel
V meste:
Zvolen
Možný termín nástupu:
dohodou
Hlavný
Ponúkame:
- zázemie modernej, stabilnej a nadnárodnej spoločnosti

- práca s najnovšími technologickými postupmi a procesmi

- bohatý sociálny program (permanentky, fitness, masáže, kultúrne, spoločenské a športové podujatia)

* naša spoločnosť získala prestížne ocenenie Zdravá firma roka 2013 a 2015 za výnimočnú sociálnu a zdravotnú starostlivosť o svojich zamestnancov

- 13. plat
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Podmienky výberového konania:
V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis.

Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu.

V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.
Nadnárodná spoločnosť CONTINENTAL AG je jedným zo svetových lídrov v automobilovom priemysle s rozsiahlym know-how v oblasti technológie výroby pneumatík a brzdových systémov, kontroly dynamiky vozidiel, rovnako ako aj elektronických a senzorových systémov. Ako svetovo uznávaný vedúci technologický partner CONTINENTAL AG vyvíja a vyrába komponenty, moduly a systémy. Naše aktivity sú zamerané na inovácie v oblasti zvyšovania bezpečnosti, ekologicky prijateľnú mobilitu a komfort na cestách.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
14.9.2017
Počet videní:
290