Predavač/ka

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
Martin
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- práca v dobrom kolektíve v stabilnej spoločnosti

- školenia, odborný rast

- zamestnanecké zľavy

- program Multisport
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
základ 390 - 460€ + osobné ohodnotenie 130 - 160€ + provízie z tržieb
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Na pohovor pozveme iba vybraných záujemcov, odpovedať budeme všetkým uchádzačom, prosíme však o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Odpoveďou na tento inzerát, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti FaxCOPY, a.s., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.
O spoločnosti:
Spoločnosť FaxCOPY pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. V počiatkoch sa jej činnosť sústredila na dovoz kancelárskej techniky značky Canon na slovenský trh. Neskôr pribudol predaj koncovým zákazníkom a servisná starostlivosť o predané zariadenia. Veľmi úzka spolupráca so spoločnosťou Canon pretrváva dodnes, najmä prostredníctvom dcérskej spoločnosti CBC Slovakia s.r.o.
Obchodnou stratégiou spoločnosti je predaj priamo koncovým užívateľom. Spoločnosť má v ponuke aj široké spektrum ďalších značiek.
Od konkurencie sa odlišuje tým, že k zákazníkom chce byť čo najbližšie a snaží sa poskytnúť im komplexné služby, preto bola vybudovaná sieť predajní v rámci celej Slovenskej republiky.
V predajniach dnes už nie je dostupná len kancelárska technika, ale samozrejmosťou je spotrebný materiál, kancelárske potreby a široká ponuka služieb.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
21.5.2018
Počet videní:
1