Úvod > Ponuka práce > Žurnalistika, polygrafia, médiá > Redaktor internetového portálu zvolen. dnes24.sk pre spoločnosť internet.sk, a.s.

Redaktor internetového portálu zvolen. dnes24.sk pre spoločnosť internet.sk, a.s.

Pracovná oblasť:
Žurnalistika, polygrafia, médiá
V meste:
Zvolen
Možný termín nástupu:
dohodou
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- zaujímavá a kreatívna práca v mladom a dynamickom kolektíve

- primerané finančné ohodnotenie

- možnosť získať skúsenosti v expandujúcej spoločnosti
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
522€ - 650€
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Pracovné miesto obsadzujeme pre spoločnosť internet.sk, ktorá je sieťou slovenských webových projektov a portálov, ktoré sa spojili, aby skvalitňovali a inovovali slovenský online priestor a zefektívňovali internetovú reklamu pre médiá i zadávateľov inzercie.Do siete internet.sk patria portály zdravie.sk, ephoto.sk, rodinka.sk, sport7.sk, fony.sk, ludialudom.sk a sieť regionálnych spravodajských webov dnes24.sk. Rovnomenná spoločnosť internet.sk, a.s. zároveň obchodne zastrešuje aktivity všetkých online médií zapojených v sieti. Skupina internet.sk patrí podľa metodiky IAB Slovakia (AIMonitor) medzi TOP 10 najväčších prevádzkovateľov webových projektov.

Prosíme v sprievodnom texte uviesť, o ktoré miesto výkonu práce máte záujem.

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie ŽIVOTOPISU a MOTIVAČNÉHO LISTU.

Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Ďakujeme vopred za pochopenie.Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti DanubiaTel, a. s., Borská 6, 841 04 Bratislava, IČO: 35 831 545, zapísaná v OR OS Bratislava I., odd.: SA, vložka č.: 2922/B k za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.
O spoločnosti:
Medzi aktivity skupiny DanubiaTel, a.s. okrem okrem poskytovania tradičných telekomunikačných služieb a projektov systémovej integrácie patria i oblasti ako sú IT riešenia, internetové médiá či mobilné komunikácie. Holding v súčasnosti priamo zamestnáva 460 ľudí, vrátane spoločných podnikov má až 650 zamestnancov.
Aktivity holdingu smeruju do troch hlavných oblastí
Spoločnosti SWAN, a.s. a SWAN Mobile, a.s. tvoria skupinu Telekomunikácie. Do skupiny IT patrí spoločnosti CNC, a.s. a Viasec s.r.o..
Tretiu skupinu tvorí spoločnosť Internet.sk, a.s., ktorá zastrešuje spoločné podniky so zameraním na webové a mediálne projekty.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
13.6.2018
Počet videní:
238