Úvod > Ponuka práce > Drevospracujúci priemysel > Stolár - živnostník

Stolár - živnostník

Pracovná oblasť:
Drevospracujúci priemysel
V meste:
Zvolen
Možný termín nástupu:
ihneď alebo podľa dohody
Hlavný
Ponúkame:
Perspektívna práca

Odborný a osobný rast

Sociálne výhody z Kolektívnej zmluvy

Základná výmera dovolenky 5 týždňov

Príspevky zo sociálneho fondu napr.:

- na stravovanie

- na dopravu

Ďalšie informácie na www.zoszv.sk
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Žiadosti spolu s profesným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom alebo na adresu spoločnosti s uvedením názvu pozície. V žiadosti uveďte kontaktné telefóne číslo a súhlas na spracovanie osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie. Tento súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať zaslaním písomnej žiadosti na adresu našej spoločnosti. Po uplynutí tejto doby, zaslané materiály obsahujúce osobné údaje budú skartované. Na pohovor budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Termín zaslania žiadosti a životopisu do 11.07.2017.
e-mail : personalistika@zoszv.sk
tel.: 045/5302561
Mobil : 0903 579237
Železničné opravovne a strojárne Zvolen, a.s. sú najvýznamnejšou firmou na opravy motorových rušňov SR. Vo výrobných priestoroch je možné realizovať najnáročnejšie operácie pri rekonštrukciách a modernizáciách železničných koľajových vozidiel. Vykonávajú sa tu klasické opravy aj rekonštrukcie a výroba strojných súčiastok a zostáv pre neželezničných zákazníkov, zváranie konštrukcií pre dopravnú a manipulačnú techniku, zváranie tenkostenných konštrukcií.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
21.6.2017
Počet videní:
560