Úvod > Ponuka práce > Strojárstvo > Technológ - cenár (Ref. č.: 01-2018)

Technológ - cenár (Ref. č.: 01-2018)

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Strojárstvo
V meste:
Zvolen
Možný termín nástupu:
01.05.2018
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Nadpriemerné platové ohodnotenie naviazané na osobné hodnotenie a plnenie úloh, odmeny v závislosti od pracovného nasadenia a výsledkov, ročné odmeny. Tvorivá práca v progresívnom odvetvi v stabilnej spoločnosti, možnosť vzdelávania a profesijného rastu. Sociálny program.
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Dohodou, v závislosti od vzdelania a praxe
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Prosíme záujemcov o pracovnú pozíciu, aby poslali žiadosť a štruktúrovaný životopis na E-mail : dutmentova@dekona.sk
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.
O spoločnosti:
Spoločnosť DEKONA s.r.o. bola založená v r. 1996 ako konštrukčná kancelária špeciálneho náradia a prípravkov. Spoločnosť sa postupne vyprofilovala na štandardnú nástrojáreň schopnú úspešne konkurovať na domácom ale aj zahraničnom trhu. V súčasnosti v rámci všetkých oddelení pracuje v spoločnosti 83 pracovníkov. V priemere za rok až 80% produkcie ide na export do štátov EÚ i mimo nej.
Spoločnosť DEKONA s.r.o. poskytuje vo svojom odbore komplexné služby pre domácich a zahraničných zákazníkov - to zn. od návrhu riešenia cez zhotovenie výrobnej konštrukčnej dokumentácie, výrobu, inštaláciu u zákazníka, odskúšanie až po servis. Spoločnosť je dodávateľom najmä upínacích zariadení (prípravkov) na špecifické použitie – zváranie, opracovanie, montáž, kontrolu a meranie, manipuláciu; meradiel a kalibrov, častí výrobných liniek a jednoúčelových zariadení. Oblasť poskytovaných služieb má široký okruh odberateľov z viacerých priemyselných odvetví. Hlavnú skupinu odberateľov tvoria výrobcovia stavebných a cestných strojov, výrobcovia koľajových vozidiel a výrobcovia poľnohospodárskych strojov. Ďalšiu veľkú skupinu odberateľov tvoria výrobcovia automobilov, resp. ich častí.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
23.3.2018
Počet videní:
7