Úvod > Ponuka práce > Strojárstvo > Technológ zvárania

Technológ zvárania

Pracovná oblasť:
Strojárstvo
V meste:
Zvolen
Možný termín nástupu:
ASAP
Hlavný
Ponúkame:
- perspektívnu prácu

- odborný a osobný rast

- sociálne výhody z Kolektívnej zmluvy
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
dohodou
Žiadosti spolu s profesným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom alebo na adresu spoločnosti s uvedením názvu pozície. V žiadosti uveďte kontaktné telefóne číslo a súhlas na spracovanie osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie do 31.12.2018. Tento súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať zaslaním písomnej žiadosti na adresu našej spoločnosti. Po uplynutí tejto doby, zaslané materiály obsahujúce osobné údaje budú skartované. Na pohovor budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Termín zaslania žiadosti a životopisu do 31.12.2017.
e-mail : personalistika@zoszv.sk
tel.: 045/5302561, 0903579293
Železničné opravovne a strojárne Zvolen, a.s. sú najvýznamnejšou firmou na opravy motorových rušňov SR. Vo výrobných priestoroch je možné realizovať najnáročnejšie operácie pri rekonštrukciách a modernizáciách železničných koľajových vozidiel. Vykonávajú sa tu klasické opravy aj rekonštrukcie a výroba strojných súčiastok a zostáv pre neželezničných zákazníkov, zváranie konštrukcií pre dopravnú a manipulačnú techniku, zváranie tenkostenných konštrukcií.
Ďalšie informácie na www.zoszv.sk
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
6.12.2017